Logo
Po - Čt 9.30 - 15.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
  3. Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Následující obchodní podmínky platí pro všechny kupní smlouvy vzniklé v tomto internetovém obchodě a z nich vyplývající a s nimi související právní vztahy mezi společností ETC European Trade Center, s.r.o., U továren 999/31, Hostivař, 102 00  Praha 10., IČO: 26445204, DIČ: CZ26445204 (prodávajícím) a jejími zákazníky (kupujícími). Odesláním objednávky vyslovuje kupující s těmito všeobecnými obchodními podmínkami úplný souhlas. Kupní smlouva vzniká odesláním POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY prodávajícím kupujícímu.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Pokud je kupujícím spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami novým občanským zákoníkem (Díl 4 Ustanovení o závazcích ze smluv uzavíraných spotřebitelem) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Není-li kupujícím spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami NOZ (§ 2079 - 2183). Místem plnění adresa skladu ETC European Trade Center, s.r.o., U továren 999/31, 102 00  Praha 10.

Ceny jsou platné pouze v tomto internetovém obchodě. Všechny uvedené rozměry jsou cirka údaje. Barevné odchylky dodaného zboží od fotografií nelze vyloučit. Změny a vylepšení výrobků nejsou vyloučeny. Za zjevné omyly a chyby neručíme.  Dodání bude realizováno pouze na území České republiky. Zboží prodáváme pouze v množstvích typických pro spotřebitelské nákupy.

Vyobrazení výrobků v tomto internetovém obchodě nepředstavuje žádnou právně závaznou nabídku, nýbrž nezávazný online katalog. Potvrzení objednávky následuje obratem po odeslání objednávky a neznamená vznik kupní smlouvy, ale pouze potvrzení obdržení objednávky.

Na úvodní stránce nabízí rychly-nabytek.cz časově omezené akční ceny. Tyto ceny platí pouze v daném časovém úseku a nevztahuje se na ně rabat pro zaregistrované zákazníky.

Součástí obchodních podmínek jsou záruční a reklamační podmínky.

Změna těchto všeobecných obchodních podmínek bez přechozího upozornění je vyhrazena.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz